Strašidelná místa

Strašidelná místa

Strašidelné pověsti v Brně

19.9.2015, Tomáš Frýdl
Když bude zájem, tak každý týden na našich stránkách přibude jedna nebo více pověstí z daného kraje či města. Abych nezačala kýčovitě Prahou, dnešní pověsti se údajně měly odehrát (a možná ještě odehrávají) v Brně.

Aokigahara aneb Les sebevrahů v Japonsku

14.9.2015, Admin
Mechem obrostlé kmeny, tmavá zeleň, koberec z kapradí. Les Aokigahara na severozápadním úpatí hory Fuji vypadá na první pohled jako romantické místo. První zdání ale klame – platí totiž, že tu dřív než plný košík hub najdete lidské pozůstatky. Aokigahara je totiž les sebevrahů – a tím pádem pro spoustu lidí i bizarní atrakce.

Sídlo Marka Twaina

14.9.2015, Tomáš Frýdl
Slavný americký spisovatel známý jako Mark Twain, který napsal Dobrodružství Toma Sawyera a Huckleberryho Finna, se narodil 30. listopadu 1835, vlastním jménem Samuel Clemens. V roce 1870 si vzal Olivii, lásku svého života a mladou dívku ze spořádané rodiny.

Gonder Mansion

14.9.2015, Tomáš Frýdl
Na Zemi existuje opravdu mnoho strašidelných míst, kde jsou paranormální jevy na denním pořádku a kam by člověk jen málokdy vkročil. Stejně tomu tak je i u těchto domů, které jsou po léta upuštěné, s minulostí, jenž má za následek mnohdy nevysvětlitelné jevy. Dneska se podíváme na Gonder Mansion

Webové stránky zdarma